KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145269
nr 1414 5269
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Nymåne", Monogramsignerad, -67. Olja på duk, 27x33, yttermått inklusive ram: 29x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:40:52
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg