KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145269

nr 1414 5269

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, "Nymåne", Monogramsignerad, -67. Olja på duk, 27x33, yttermått inklusive ram: 29x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 20:40:52

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg